Kategoriler

Nanox Bio Peptid Hexarelin 2mg 1 Flakon

Nanox Bio Peptid Hexarelin 2mg 1 Flakon
Marka: Nanox Bio Peptid
Stok Kodu: nnx25387
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 180TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
2 yorum  2 yorum  |  Yorum Yap

NANOX BIO PEPTID HEXARELIN 2MG 1 FLAKON

Nanox Bio Peptidlerini resmi websitesinden doğrulayabilirsiniz. Doğrulama kodları 5 li kutular üzerinde bulunmaktadır. Nanox Bio peptidlerinin kapağında 'N' harfi vardır.  http://nanoxbio.com/verify-product.html

Hexarelin ayrıca Exomorelin olarakda bilinmektedir, En güçlü growth hormon salgılatıcılardan biridir. Hexarelin bir çok açıdan ghrp6 ile benzer özellik göstermektedir ancak hexarelin çok daha güçlü growth salgılatma özelliğine sahiptir. Hexarelin ghrelin hormonu artışı sağlamadığı için iştah artışı görülmez.
Bazı araştırmalar hexarelin’in en hızlı çalışan gh salgılatıcı peptidlerden biri olduğunu göstermektedir, 3-4 hafta içerisinde vücuttaki büyüme hormonu seviyesi max seviyeye ulaştırmaktadır.
Hexarelin’in kullanım süresi diğer peptidlerden farklı olup uzun kullanım tavsiye edilmez, 16 haftayı geçen kullanımlarda etkisini yitirdiği tespit edilmiştir. Hexarelin için en uygun kullanım süresi 4-12 hafta arasıdır.
Off sezonlarda kütle, güç, toparlanmayı hızlandırma, yağ kütlesini azaltma gibi amaçlarla kullanılabilir ve eğer steroid kürü yapıyorsanız yanında mutlaka hexarelin bulundurmanız tavsiye edilir, ilaçların gücünü artırdığını fark edeceksiniz.
Definasyon dönemlerinde yine hexarelin’den faydalanabilirsiniz, özellikle recovery sürecini hızlandırdığı için diyet dönemlerinde zorlanmamanızı sağlayacaktır.

Hexarelinin başlıca kullanım sebepleri arasında iyileştirici özellikleri baskındır, gençleşme gibi amaçlarla tercih edilen bir peptid değildir.

 • Eklem sakatlıklarını giderir (Maskeleme veya ağrı kesici değil, doğrudan iyileştirir)
 • Sinir sistemini güçlendirir
 • Kas hasarlarını iyileştirir
 • Kemik kütlesini artırır
 • Kalp sağlını iyileştirir
 • Güç, Kuvvet ve kas artırır.

Hexarelin yan etkileri; Bilinen ciddi kalıcı herhangi bir yan etkisi yoktur, prolaktin veya cortisol hormonlarında minimal bir artış olabilir, kişiden kişiye değişir ancak kesinlikle fark edilir derecede değildir.

Hexarelin'in ideal kullanım şekli ve dozajı, günlük 200mcg olarak tek seferde veya sabah akşam olarak bölünerek uygulanmalıdır, kas içi veya deri altı enjeksiyon yapılması uygundur. Bazı kullanıcılar günlük 400mcg dozaja kadar çıkıp iyi sonuç aldıklarını belirtmişlerdir. Hexarelini ghrp2 veya ghrp6 peptidleriyle kombine edebilirsiniz.

​Kullanım süresi 4-12 hafta idealdir.

Hexarelinin Hazırlanışı;

 • Ürünü enjekte etmek için eczaneden veya n11 gibi sitelerden 1lik insülin şırıngası alın
 • Steril su ve peptidi dolaba koyun 1 saat bekletin.
 • Dolaptan çıkardığınız suyun 1ml'sini peptidin içine basın ve çözülmesini bekleyin.
 • 200mcg lık dozaj için, insülin şırıngasında 10iu yazan kademeye kadar çekin ilacı.
 • Göbek çevresinden deri altına enjekte edin.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis10.com